E-learningRekrutacjaOferta edukacyjnaOgłoszeniaKontakt

Egzamin maturalny

UWAGA!!!

 Maturzysto koniecznie przeczytaj !!!


W związku z pytaniami od maturzystów podajemy najważniejsze informacje:

1. Gdzie zdajemy egzaminy?

Wykaz miejsc znajdziecie w informacjach przekazanych na Wasze konta e-mail przekazane w deklaracji maturalnej. Jako uzupełnienie pokażę jeszcze, którędy wchodzimy na salę nr 1 (sala gimnastyczna) w Zespole Szkół Specjalnych w Chojnicach ul. Jana Pawła II 11:

https://www.google.com/maps

Jana Pawła II 11 (1)

Jana Pawła II 11 (2)

Jana Pawła II 11 (3)

2. O której godzinie stawić się w miejscu zdawania?

Na egzaminy w sali nr 1, czyli pierwsze trzy dni egzaminu maturalnego, który rozpoczyna się o godz. 9:00 stawiamy się w grupach z zachowaniem 2 m odstępu o następujących porach:

a) 8:20 III LOs
b) 8:30 III LOz
c) 8:40 absolwenci z lat ubiegłych

Na egzamin w budynku szkoły (sala 30) przychodzimy najpóźniej 30 min. przed egzaminem.

3. Co zabrać ze sobą a czego lepiej nie zabierać?

Przychodzimy zaopatrzeni w dokument tożsamości, dwa, piszące (koniecznie ) na czarno przybory do pisania, na matematykę dodatkowo kalkulator prosty, linijka, cyrkiel. Nie zapomnijcie również o maseczce.
Można również przynieść, nieotwartą, małą butelkę z wodą (max. 0,5 l)

Jeśli to tylko możliwe nie zabierajcie ze sobą telefonów, maskotek i innych gadżetów. Niech poczekają w domu lub samochodzie. Dzień wcześniej sprawdzić prognozę pogody – może jeszcze przydać się coś na deszcz. No i na koniec wreszcie: POWODZENIA ŻYCZĘ.

PRZYDATNE LINKI DO PRZEPISÓW REGULUJĄCYCH EGZAMIN MATURALNY:© Copyright 2011 - 2023 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chojnicach