E-learningRekrutacjaOferta edukacyjnaOgłoszeniaKontakt

Adresy e-mail nauczycieli

Opublikowano: piątek, 03 IV 2020, 11:52

Józef Bonik - bonik.jozef@ckziuchojnice.pl

Ryszard Brugier - brugier.ryszard@ckziuchojnice.pl

Tadeusz Ceitel - ceitel.tadeusz@ckziuchojnice.pl

Tadeusz Czapiewski - czapiewski.tadeusz@ckziuchojnice.pl

Wanda Drążkowska - drazkowska.wanda@ckziuchojnice.pl

Marek Górnowicz - gornowicz.marek@ckziuchojnice.pl

Wioletta Heyser-Borau - heyser-borau.wioletta@ckziuchojnice.pl

Anna Hope - hope.anna@ckziuchojnice.pl

Katarzyna Januszewska-Klapa - januszewska-klapa.katarzyna@ckziuchojnice.pl

Grażyna Jarczyńska - jarczynska.grazyna@ckziuchojnice.pl

Elżbieta Kempińska - empinska.elzbieta@ckziuchojnice.pl

Joanna Kiedrowska - kiedrowska.joanna@ckziuchojnice.pl

Joanna Kierska - kierska.joanna@ckziuchojnice.pl

Krzysztof Klapa - klapa.krzysztof@ckziuchojnice.pl

Piotr Klunder - klunder.piotr@ckziuchojnice.pl

Elżbieta Kononowicz - kononowicz.elzbieta@ckziuchojnice.pl

Jacek Kosecki - kosecki.jacek@ckziuchojnice.pl

Piotr Kosobucki - kosobucki.piotr@ckziuchojnice.pl

Krzysztof Kowcun - kowcun.krzysztof@ckziuchojnice.pl

Marietta Kuczkowska - kuczkowska.marietta@ckziuchojnice.pl

Leszek Kuczkowski - kuczkowski.leszek@ckziuchojnice.pl

Gabriel Kulas - kulas.gabriel@ckziuchojnice.pl

Mariusz Łabuziński - labuzinski.mariusz@ckziuchojnice.pl

Rafał Łoński - lonski.rafal@ckziuchojnice.pl

Grzegorz Makowski - makowski.grzegorz@ckziuchojnice.pl

Maria Markowska - markowska.maria@ckziuchojnice.pl

Ewa Mesek - mesek.ewa@ckziuchojnice.pl

Mirosław Orłowski - orlowski.miroslaw@ckziuchojnice.pl

Wiesława Ostrowska - ostrowska.wieslawa@ckziuchojnice.pl

Zdzisław Remus - remus.zdzislaw@ckziuchojnice.pl

Marzena Stencel - stencel.marzena@ckziuchojnice.pl

Brygida Stopa - stopa.brygida@ckziuchojnice.pl

Sławomir Szczepański - szczepanski.slawomir@ckziuchojnice.pl

Piotr Szynwelski - szynwelski.piotr@ckziuchojnice.pl

Kazimierz Topka - topka.kazimierz@ckziuchojnice.pl

Dariusz Wera - werra.dariusz@ckziuchojnice.pl

Janina Węsierska - wesierska.janina@ckziuchojnice.pl

Sławomir Wielewski - wielewski.slawomir@ckziuchojnice.pl

Czesław Woziński - wozinski.czeslaw@ckziuchojnice.pl

Lucyna Zakrzewska - zakrzewska.lucyna@ckziuchojnice.pl

Jacek Zawadzki - zawadzki.jacek@ckziuchojnice.pl

Mariusz Murawski - murawski.mariusz@ckziuchojnice.pl

Anna Bonkowska - bonkowska.anna@ckziuchojnice.pl

Biblioteka szkolna - biblioteka@ckziuchojnice.pl



© Copyright 2011 - 2020 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chojnicach