E-learningRekrutacjaOferta edukacyjnaOgłoszeniaKontakt

Liceum Ogólnokształcące

Opublikowano: czwartek, 10 V 2012, 18:42

   Centrum daje możliwość ukończenia Liceum Ogólnokształcącego na wydziale stacjonarnym lub zaocznym. Nauka w liceum dla absolwentów gimnazjów trwa trzy lata, dla absolwentów szkół zawodowych – dwa lata.

  Szkoła jest przygotowana kompleksowo, pracownie przedmiotowe są doskonale wyposażone, nauczyciele wykorzystują najnowsze technologie, trwa praca nad platformą edukacyjną MOODLE, która ułatwi dostęp do wybranych materiałów z zajęć i pomoże w samokształceniu.

   Coraz częściej niezbędnym warunkiem zdobycia lub podniesienia wybranych kwalifikacji jest wykształcenie średnie. CKU wyposaża w wiedzę i umiejętności pozwalające na ukończenie liceum ogólnokształcącego, co z kolei otwiera drogę do dalszego kształcenia. Zajęcia umożliwiają nie tylko uzyskanie wykształcenia średniego, ale także świadectwa maturalnego. Kształcenie jest zgodne ze standardami egzaminacyjnymi, prowadzone są także dodatkowe konsultacje przygotowujące do egzaminu maturalnego.

   Nauczyciele CKU rozumieją specyfikę pracy z dorosłymi, którzy poza nauką mają często obowiązki zawodowe i rodzinne, umożliwiają słuchaczom połączenie tych sfer i ukończenie szkoły.

 

PAMIĘTAJ!!!

U NAS NIC NIE PŁACISZ A WIELE ZYSKUJESZ!!!© Copyright 2011 - 2019 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chojnicach